Hakkımızda

Kengel Sound Ses Sistemleri Manisa da otomobil ses ve görüntü sistemleri satışı ve montajı yaparak yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir.

İlerleyen zamanlarda araçlardaki teknolojiyi ve yenikleri takip ederek ve kendini geliştirerek günümüz araçların multimedia hi-fi müzik sistemleri araç içi  görüntü sistemlerinin satışını ve uygulamalarını uzman kadrosu ile titiz ve orjinaline sadık kalarak yapmaktadır.

Artan müşteri portföyü ve ihtiyaca cevap verebilmek için daha geniş montaj atölyesi, müşteri bekleme salonu, showroom, ve teknik servis departmanı ile siz değerli müşterilerimize şu anki yerimizde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizden gelen talepler ve istekler doğrultusunda özel tasarımlar yapmaya başlamış örnek referanslarla üstün işlevsel dekoratif ve kişiye özel ses ve görüntü sistemleri dizaynları yapmıştır.

Orjinal yedek parça ithali ve satışı ile bir çok aracın oem cihazlarınında sözleşmeli ve tam garantili olarak teknik servis hizmeti vermektedir.

Yapmış olduğumuz işin kalitesini artırabilmek ve kodlamalar  için bazı araçların diagnostik ve test aletlerinide bünyemizde bulundurup teknik gücümüzü ve başarımızı artırmaktayız.

Dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini daima üst seviyede tutup teknolojiyi ve yeniliği takip etmeyi kendisine ilke edinen Kengel Sound var olduğu sürece siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en kaliteli ve en hızlı şekilde yapmayı taahüt ederiz.